Nyheter & Pressinfo
Olmloggo_symbol_80h

Publik och lärande

Gabriela Huk Avdelningschef för Publik och lärande

Telefon
013 - 23 03 62
0701 - 00 93 96

gabriela.huk@ostergotlandsmuseum.se

Anja Anja Praesto Kulturarv Östergötland

Telefon
013 - 23 03 43

anja.praesto@ostergotlandsmuseum.se

Jag_sv-vit-hemsida Assi Molin Informatör, presskontakt

Telefon
013 - 23 03 65
0701 - 91 92 58

assi.molin@ostergotlandsmuseum.se

Caroline2 Caroline Morgansdotter Blomsten Museipedagog

Telefon
013 - 23 03 08

caroline.m.blomsten@ostergotlandsmuseum.se

Emelie Emelie Domini Marknadskommunikatörr, Grafisk formgivare.

Telefon
0709 - 20 82 14
013 - 23 03 45

emelie.domini@ostergotlandsmuseum.se

Emma Emma Friberg Museipedagog

Telefon
070 - 108 47 16
013 - 23 03 30

emma.friberg@ostergotlandsmuseum.se

Lassen Lasse Norr Redaktör

Telefon
013 - 23 03 89
0724 - 02 53 89

lasse.norr@ostergotlandsmuseum.se

Lenal_sv-v Lena Lindgren Museipedagog

Telefon
0701 - 91 92 54
013 - 23 03 14

lena.lindgren@ostergotlandsmuseum.se

Lenaw Lena Wiklund Konstkonsulent

Telefon
013 - 23 03 40

lena.wiklund@ostergotlandsmuseum.se

Ragnvi2 Ragnvi Andersson Museipedagog

Telefon
013 - 23 03 93
0701 - 08 68 36

ragnvi.andersson@ostergotlandsmuseum.se

Maria-n Maria Nordeman Besöks- och evenemangssamordnare

Telefon
013 - 23 03 13
0700 - 251 56 30

maria.nordeman@ostergotlandsmuseum.se

Berit Berit Öfverstedt Carlsson Sömmerska

Telefon
013 - 23 03 95

berit.o-carlsson@ostergotlandsmuseum.se


Östergötlands museum

Besöksadress:
Raoul Wallenbergs plats

Godsadress:
Vasavägen 16

Postadress:
Box 232
581 02 Linköping



Telefon: 013-23 03 00
Epost: Östergötlands museum


Löfstad slott

605 97 Norrköping

Telefon: 011-33 50 67
Epost: Löfstad



Fakturadress

Fack 4200
Box 226
751 04 Uppsala



Se avdelningar och personal →

Translate

Use Google Translate to translate this website into your language:

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att löpande få information om allt som händer på museet!

Facebook

Facebook  Östergötlands museum

Facebook  Löfstad slott >

Pressrum

Följ Östergötlands museum