Denna webbplats använder cookies för att fungera bättre. Genom att surfa vidare godkänner du dessa cookies. Mer detaljerad information om vilka cookies som används.

Stäng
Nyheter & Pressinfo
Olmloggo_symbol_80h

Publik och lärande

Gabriela Huk Avdelningschef Publik och lärande

Telefon
013 - 23 03 62

gabriela.huk@ostergotlandsmuseum.se

Jag_sv-vit-hemsida Assi Molin Informatör

Telefon
013 - 23 03 65

assi.molin@ostergotlandsmuseum.se

Carola Sandgrim Verksamhetsutvecklare program och mötesplats

Telefon
013 - 23 03 12

carola.sandgrim@ostergotlandsmuseum.se

Caroline2 Caroline Morgansdotter Blomsten Museipedagog

Telefon
013 - 23 03 08

caroline.m.blomsten@ostergotlandsmuseum.se

Emelie Emelie Domini Kommunikatör, Grafisk formgivare

Telefon
013 - 23 03 45

emelie.domini@ostergotlandsmuseum.se

Emma Emma Friberg Museipedagog

Telefon
013 - 23 03 30

emma.friberg@ostergotlandsmuseum.se

Karin Karin Lundahl Museipedagog

Telefon
013 - 23 03 96

karin.lundahl@ostergotlandsmuseum.se

Lenaw Lena Wiklund Länskonstkonsulent

Telefon
013 - 23 03 40

lena.wiklund@ostergotlandsmuseum.se

Morgan Morgan Brålin Fastighetssamordnare Löfstad slott

Telefon
013 - 23 03 99



Per Stålebro Verksamhetsledare Löfstad slott

Telefon



Ragnvi2 Ragnvi Andersson Museipedagog Löfstad slott

Telefon
013 - 23 03 93

ragnvi.andersson@ostergotlandsmuseum.se

Eva Taleman Administratör, Butiksansvarig Löfstad slott

Telefon
013 - 23 03 94

eva.taleman@ostergotlandsmuseum.se

Niklas Ekelund Kommunikatör, PR-ansvarig

Telefon
013 - 23 03 34

niklas.ekelund@ostergotlandsmuseum.se


Östergötlands museum

Besöksadress:
Raoul Wallenbergs plats

Godsadress:
Vasavägen 16

Postadress:
Box 232
581 02 Linköping



Telefon: 013-23 03 00
Epost: Östergötlands museum


Löfstad slott

605 97 Norrköping

Telefon: 011-33 50 67
Epost: Löfstad



Fakturadress

Fack 4200
Box 3039
831 03 Östersund



Translate

Use Google Translate to translate this website into your language:

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att löpande få information om allt som händer på museet!

När du anmäler din e-postadress godkänner du samtidigt att ÖM får använda den för att informera om museets verksamheter och evenemang.


Här hittar du vårt Pressrum



Facebook  Östergötlands museum

Museets Instagram



Facebook  Löfstad slott

Löfstad slotts Instagram