Nyheter & Pressinfo
Olmloggo_symbol_80h

Arkeologi och byggnadsvård

Mats Mats Magnusson Avdelningschef

Telefon
013 - 23 03 74
0701 - 91 92 55

mats.magnusson@ostergotlandsmuseum.se

Dsc06762-1 Anders Olofsson Arkeolog

Telefon
013 - 23 03 72
0701 - 90 00 36

anders.olofsson@ostergotlandsmuseum.se

Anitale Anita Löfgren Ek Byggnadsantikvarie

Telefon
013 - 23 03 06
0709 - 14 67 54

anita.lofgren.ek@ostergotlandsmuseum.se

Anncharlott-2 Ann-Charlott Feldt Arkeolog

Telefon
013 - 23 03 86
0708 - 96 14 03

ann-charlott.feldt@ostergotlandsmuseum.se

Emma Emma Karlsson Arkeolog

Telefon
013 - 23 03 68
0709 - 75 67 28

emma.karlsson@ostergotlandsmuseum.se

Fredrik Fredrik Samuelsson Arkeolog

Telefon
013 - 23 03 76
0732 - 74 45 17

fredrik.samuelsson@ostergotlandsmuseum.se

Helen_liten Helén Romedahl Arkeolog

Telefon
013 - 23 03 69
0708 - 96 14 04

helen.romedahl@ostergotlandsmuseum.se

Kjell Kjell Svarvar Arkeolog

Telefon
013 - 23 03 78
0709 - 14 67 50

kjell.svarvar@ostergotlandsmuseum.se

Marieh2 Marie Hagsten Byggnadsantikvarie

Telefon
013 - 23 03 09
0708 - 53 84 08

marie.hagsten@ostergotlandsmuseum.se

Petter Petter Nyberg Arkeolog, osteolog

Telefon
013 - 23 03 77
0702 - 84 06 06

petter.nyberg@ostergotlandsmuseum.se


Östergötlands museum

Besöksadress:
Raoul Wallenbergs plats

Godsadress:
Vasavägen 16

Postadress:
Box 232
581 02 Linköping



Telefon: 013-23 03 00
Epost: Östergötlands museum


Löfstad slott

605 97 Norrköping

Telefon: 011-33 50 67
Epost: Löfstad



Fakturadress

Fack 4200
Box 226
751 04 Uppsala



Se avdelningar och personal →

Translate

Use Google Translate to translate this website into your language:

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att löpande få information om allt som händer på museet!

Facebook

Facebook  Östergötlands museum

Facebook  Löfstad slott >

Pressrum

Följ Östergötlands museum