Denna webbplats använder cookies för att fungera bättre. Genom att surfa vidare godkänner du dessa cookies. Mer detaljerad information om vilka cookies som används.

Stäng
Nyheter & Pressinfo
Olmloggo_symbol_80h

Stab och teknik

Linnea Neckman HR-chef, Avdelningschef Stab och teknik

Telefon
013 - 23 03 05

linnea.neckman@ostergotlandsmuseum.se

Daniel Modig Snickare

Telefon
013 - 23 03 42

daniel.modig@ostergotlandsmuseum.se

Johan Johan Nilsson Tekniker

Telefon
013 - 23 03 51

johan.nilsson@ostergotlandsmuseum.se

Jonask Jonas Karlsson Tekniker

Telefon
013 - 23 03 32

jonas.karlsson@ostergotlandsmuseum.se

Magnus Hjelte Snickare

Telefon
013 - 23 03 76

magnus.hjelte@ostergotlandsmuseum.se

Mikael Lindberg Vaktmästare

Telefon
013 - 23 03 50
013 - 23 03 75

mikael.lindberg@ostergotlandsmuseum.se

Sebastian Gustafsson Tekniker

Telefon
013 - 23 03 41

sebastian.gustafsson@ostergotlandsmuseum.se

Waheed Hamkar IT-tekniker

Telefon
013 - 23 03 33

waheed.hamkar@ostergotlandsmuseum.se

Jonas Jonas Alvarsson Fastighetssamordnare

Telefon
013 - 23 03 61

jonas.alvarsson@ostergotlandsmuseum.se

Karin Hörke Controller

Telefon
0790 - 06 06 57

karin.horke@ostergotlandsmuseum.se

Sara Kniola Controller (mammaledig)

Telefon

sara.kniola@ostergotlandsmuseum.se

Lassen Lasse Norr Vaktmästare, Redaktör

Telefon
013 - 23 03 50
013 - 23 03 89

lasse.norr@ostergotlandsmuseum.se


Östergötlands museum

Besöksadress:
Raoul Wallenbergs plats

Godsadress:
Vasavägen 16

Postadress:
Box 232
581 02 Linköping



Telefon: 013-23 03 00
Epost: Östergötlands museum


Löfstad slott

605 97 Norrköping

Telefon: 011-33 50 67
Epost: Löfstad



Fakturadress

Fack 4200
Box 3039
831 03 Östersund



Translate

Use Google Translate to translate this website into your language:

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att löpande få information om allt som händer på museet!

När du anmäler din e-postadress godkänner du samtidigt att ÖM får använda den för att informera om museets verksamheter och evenemang.


Här hittar du vårt Pressrum



Facebook  Östergötlands museum

Museets Instagram



Facebook  Löfstad slott

Löfstad slotts Instagram