Nyheter & Pressinfo
Olmloggo_symbol_80h

Kulturfastigheter och teknik

Mats Mats Magnusson T f avdelningschef

Telefon
013 - 23 03 74
0701 - 91 92 55

mats.magnusson@ostergotlandsmuseum.se

Daniel Modig Snickare

Telefon
013 - 23 03 42

daniel.modig@ostergotlandsmuseum.se

Lassen Lasse Norr Tekniker

Telefon
013 - 23 03 89
0724 - 02 53 89

lasse.norr@ostergotlandsmuseum.se

Jonas Jonas Alvarsson Fastighetssamordnare

Telefon
013 - 23 03 61

jonas.alvarsson@ostergotlandsmuseum.se

Mange Magnus Landin Vaktmästare

Telefon
0701 - 91 92 52

magnus.landin@ostergotlandsmuseum.se

Putte Patrick Karlsson Vaktmästare

Telefon
0701 - 91 92 51

patrick.karlsson@ostergotlandsmuseum.se


Östergötlands museum

Besöksadress:
Raoul Wallenbergs plats

Godsadress:
Vasavägen 16

Postadress:
Box 232
581 02 Linköping



Telefon: 013-23 03 00
Epost: Östergötlands museum


Löfstad slott

605 97 Norrköping

Telefon: 011-33 50 67
Epost: Löfstad



Fakturadress

Fack 4200
Box 226
751 04 Uppsala



Se avdelningar och personal →

Translate

Use Google Translate to translate this website into your language:

Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev för att löpande få information om allt som händer på museet!

Facebook

Facebook  Östergötlands museum

Facebook  Löfstad slott >

Pressrum

Följ Östergötlands museum